Noteikumi

Atteikuma tiesības

Atteikuma tiesības var izmantot 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, tai jābūt ir oriģinālajā iepakojumā, nedrīkst būt sabojāts iepakojums un marķējums. Klients ir atbildīgs par preces drošuma saglabāšanu. Atgriežamai precei jābūt tādā pašā stāvoklī kā izsūtīšanas brīdī. Atteikuma tiesību gadījumā pasta izdevumus sedz klients. 


Atteikuma tiesības nevar izmantot higiēnas precēm, seksa rotaļlietām, lateksa izstrādājumiem, apakšveļai, zeķēm, zeķubiksēm, izstrādājumiem no lateksa, kā arī komplektiem, kur ietvertas iepriekšminētās preces.

Ja prece ir brāķis vai neatbilst līguma nosacījumiem, tad klientam iespējams to apmainīt, izvēlēties citu preci konkrētajā vērtībā vai saņemt naudas atmaksu. Brāķa gadījumā pasta izdevumus sedz www.eros.lv

Privātuma politika

Informācija, kuru klients ievada mūsu interneta veikalā ir nepieciešama, tikai priekš tam, lai mēs varētu kvalitatīvi veikt Jūsu pasūtījumu apstrādi un veiksmīgi sazināties ar Jums. Šī informācija ir eros.lv īpašums un nekādā gadījumā netiek nodota trešajām personām.

Visi sūtījumi tiek piegādāti slepenā, necaurredzamā iepakojumā un tiem nav nekādas pazīmes par sūtījuma saturu. Arī pavaddokumentos nav norādīts sūtījuma saturs. Preču nosūtītājs ir eros.lv.

Preču pieejamības un piegādes informācija

Pasūtījumi saņemtie darbadienās līdz 14:00 – tiek apstrādāti un izsūtīti tajā paša dienā. Pasūtījumi kuri tika saņemti pēc 14:00, brīvdienās vai svētku dienās - tiek apstrādāti un izsūtīti nākamajā pirmajā darba dienā.
Interneta veikalā Eros.lv sniegtā informācija par preču pieejamību, tiek attēlota izmantojot elektronisku datu apmaiņu ar noliktavas uzskaites programmu. Līdz ar ko, mēs dodot pircējam saņemt savu pasūtījumu paredzamā laikā. Savukārt, ir iespējami gadījumi, kad mēs nevaram nekavējoties izsūtīt preci, kas pasūtīšanas brīdī ir rādījusies kā ­- ir noliktavā, jo ir iespējams, ka tā bija noliktavā preces pasūtīšanas brīdī, savukārt, pasūtījuma apstrādes laikā esot beigusies. Tādā gadījumā mēs nekavējoties Jums nosūtīsim e-pastu ar informāciju, cik ilgā laikā Jūs saņemsiet savu pasūtījumu.

Preces, kas nav noliktavā

Preces atzīmētas kā pieejamas „7-14 dienu laikā” - nav veikalās noliktavā, tas tiek pasūtītas no mūsu piegādātājiem. Piegādes mēs saņemam katru nedēļu, kas ļauj mums iekļauties klientam solītajā termiņā. Saņemot pasūtītas preces, mēs nekavējoties izsūtam tas klientam. Ja pasūtījumā ir vairākas preces, no kurām kāda nav noliktavā, tad tikko to saņemsim no piegādātājiem, tā tiks izsūtīta atsevišķi - bez papildus maksas.

Ja prece ir beigusies arī pie mūsu piegādātājiem un mēs nevaram garantēt preces izsūtīšanu 30 dienu laikā, mēs sazināsimies ar Jums, lai informētu par iespējamo preces saņemšanas termiņu un vienoties par turpmāko rīcību. Gadījumā ja par preci ir jau samaksāta nauda un Jūs nevēlāties gaidīt vairāk par 30 dienam, tad piedāvāsim Jums izvēlēties citu preci no mūsu veikala plaša asortimenta, vai arī veiksim naudas atgriešanu Jūsu kontā - pilnā apmērā.

Nodokļu un Muitas informācija

Visas cenas mūsu veikalā ir norādītas ar ietvertu 21% PVN. Piegādēm Eiropas Savienības ietvaros netiek piemēroti nekādi papildus nodokļi. Piegādēm ārpus Eiropas Savienības var tikt piemēroti arī citi nodokļi, pamatojoties uz konkrētās valsts nodokļu politiku. Par tiem eros.lv atbildības nenes.

Uzņēmumiem, kas ir Eiropas Savienības PVN maksātāji un neatrodas Latvijā, ir iespējams iegādāties preces bez 21% PVN. Šajā gadījumā pats Pircējs ir atbildīgs par nodokļu nomaksu saistībā ar saņēmēja Valsts likumiem.

Pirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Atrie kreditiPirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Atrie krediti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
   Uzmanību! Eros.lv satur erotiska rakstura attēlus un informāciju. Ieeja – tikai no 18 gadu vecuma! Eros.lv - Intīmpreču interneta veikals © 2024